ریش تراش سه تیغه Silver Crest
ریش تراش سه تیغه Silver Crest

ریش تراش سه تیغه Silver Crest

320,000تومان
تولید کننده:Silver Crest
کد محصول: سه تیغه
موجودی در انبار


جنس تیغه از فولاد

ضد آب ، مخصوص پوستهای حساس

ضد حساسیت

دارای باطری شلرژی و امکان کار با برق مستقیم

دارای کله جداگانه خط زن و گوش و بین

ریش تراش سه تیغه Silver Crest


توضیحات:

ریش تراش سه تیغ اصل
تیغه سه بعدی
جنس تیغه از فولاد
ضد آب ، مخصوص پوستهای حساس
ضد حساسیت
دارای باطری شلرژی و امکان کار با برق مستقیم
دارای کله جداگانه خط زن و گوش و بین

نکات مهم در خرید ریش تراش خوب:

 • مورد1- میزان کوتاهی مو: بعضی از ماشین‌های ریش تراش فقط حالت خط انداختن به ریش را دارند؛ به این معنی که لازم است از ابزار دیگری برای تکمیل نظافت استفاده شود. ممکن است شما مجبور باشید هزینه بیشتری را برای خرید ریش‌تراش پرداخت کنید ولی همین ریش‌تراش باعث صرفه جویی در زمانن خواهد شد، چون دیگر مجبور نخواهید بود که روند را متوقف کرده و منتظر بمانید تا از یک ابزار جداگانه‌ برای تکمیل کار استفاده کنید تا کار روزانه خود را به پایان برسانید.
  قابلیت استفاده با سیم: ممکن است در زمان استفاده از ماشین ریش تراش شارژ دستگاه شما به اتمام رسیده و اصلاح شما نیمه کاره باقی بماند بنابرین قابلیت استفاده از دستگاه با سیم یکی از ویژگی های مهم ریش تراش ها به حساب می‌آید.

 • مورد2-شانه‌های مو: اگر مایل هستید که موهای صورت شما حفظ شود اما مایل هستید به شکل خاصی ریش‌ خود را مرتب یا کوتاه کنید به دنبال دستگاهی باشید که از قرارگیری شانه‌ با درجه‌های مختلف پشتیبانی کرده یا بصورت داخلی از این قابلیت برخوردار باشد.

 • مورد3-ضد آب بودن دستگاه: در برخی از ماشین‌های ریش تراش، در کنار اصلاح خشک صورت، این امکان نیز وجود دارد که شما از ژل یا فوم برای اصلاح صورت خود استفاده کنید یا اینکه دستگاه را داخل حمام برده و در حالت خیس از آن استفاده نمایید. دستگاه‌هایی که قابلیت استفاده با فوم را دارا هستند بهترین گزینه برای افراد با پوست حساس خواهد بود. همیشه دستورالعمل‌ها را قبل از استفاده در حالت استفاده‌ی مرطوب بخوانید، چون همه ریش تراش‌ها  را نمی‌توان به این صورت استفاده کرد.

 • مورد4- ریش تراش های دارای نوار سرد: برخی از ریش تراش‌ها دارای یک نوار سرد الکتریکی هستند، این ویژگی از ایجاد جوش و حساسیت پوستی جلوگیری  می‌کند و باعث می‌شود پوست صورت شفافیت خود را حفظ کند.

 • مورد5-میزان نگهداری شارژ: شاید این ویژگی در نگاه اول زیاد مهم به نظر نرسد اما ممکن است نبود آن پس از خرید دستگاه، مدام شما را دچار مشکل کند. امروزه مدل‌های پیشرفته ریش تراش که روانه بازار می‌شوند بر سر میزان نگهداری شارژ رقابت می کنند ولی بایستی توجه داشت که در کنار این ویژگی، شارژ سریع دستگاه نیز امکان‌پذیر باشد که در ادامه آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 • مورد6-نمایش میزان شارژ : بعضی ازماشین‌های ریش‌تراش‌ پیشرفته برقی دارای صفحه نمایش شمارش معکوس دیجیتالی هستند که نشان دهنده میزان شارژ دستگاه قبل از شارژ مجدد است. گروهی از ریش تراش‌ها دارای چراغ‌های سبز و قرمزی هستند که نشان می‌دهند چه زمانی ریش‌ تراش شما به صورت کامل شارژ شده است

 •  مورد7-چراغ سبز : نشان دهنده‌ی این است که دستگاه به صورت کامل شارژ شده و آماده‌ی استفاده است.

 •  مورد8- چراغ قرمز : نشان می‌دهد که دستگاه به طور کامل شارژ نشده است.

 • مورد9- شارژ سریع دستگاه: برخی از ماشین‌های ریش تراش بی‌سیم دارای قابلیت شارژ سریع هستند، شما می‌توانید دستگاه را در حالت شارژ قرار داده و پس از حمام صورت خود را اصلاح کنید

  نظر بدهید

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  امتیاز بد           خوب