اتو Dampfbugelstation مدلSTUDIO
اتو Dampfbugelstation مدلSTUDIO

اتو Dampfbugelstation مدلSTUDIO

300,000تومان
تولید کننده:Dampfbugelstation
کد محصول: STUDIO
موجودی در انبار

اتو Dampfbugelstation  مدلSTUDIO

 • طراحی شیک و مدرن

 • جنس کفه : استیل ضد زنگ

 • ظرفیت مخزن: 1.1 لیتر

 • دارای درجه حرارت قابل تنظیم
 • مجهز به سیستم خاموش شدن اتوماتیک 

 • مجهز به سیستم ضد رسوب


لینک کانال تلگرام یورواستوک


اتو Dampfbugelstation  مدلSTUDIO

معرفی کالا:

نام: اتو Dampfbugelstation
مدل: STUDIO

توضیحات: اتو یکی از وسایل پرمصرف خانگی است که نه تنها برای صاف کردن و زیباتر نمودن ظاهر لباسها از آن استفاده می شود، بلکه به سبب تماس کفی بسیار داغ آن با البسه در ضدعفونی و میکروب زدایی نمودن آنان نیز بسیار مؤثر است. جنس صفحه ی اتوبخارSTUDIO، استیل ضدزنگ بوده و در اثر اتوکشی بر روی زیپ و دکمه خش بر نمی دارد. اتوی شیک و مدرن دارای مخزن آب مجزا به ظرفیت 1.1 لیتر می باشد. این مخزن را می توان به راحتی از پایه جدا نموده و با آب پر کرد، با استفاده از عملکرد بخار دهی عمودی مداوم می توانید لباس ها آویزان را به سرعت و به راحتی اتوکنید. توزیع اسپری های بخار بر روی صفحه باعث توزیع یکنواخت بخار از اتو می گردد. این دستگاه دارای کنترل الکترونیکی است که با استفاده از آن می توان تنظیمات لازم را برحسب نوع پارچه انجام داد. همچنین دارای سیستم پرقدرت ضد رسوب می باشد که هر چند وقت یکبار با استفاده از این سیستم دستگاه رسوب زدایی می شود و مانع تجمع رسوب در منافذ دستگاه می گردد. این دستگاه دارای سیتم خودکار خاموش بوده که  در صورت عدم استفاده به مدت 60 دقیقه، دستگاه به صورت خودکار خاموش می گردد، هم چنین اگر تنظیمات اتو به مدت 60 دقیقه هم چنان تغییر نکند و ثابت بماند، دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش خواهد شد.

 • طراحی شیک و مدرن
 • جنس کفه : استیل ضد زنگ
 • ظرفیت مخزن: 1.1 لیتر
 • مجهز به سیستم خاموش شدن اتوماتیک 
 • مجهز به سیستم ضد رسوب
 • دارای درجه حرارت قابل تنظیم

نکات مهم در خرید اتوی خوب:

مورد1- اتوی شما حتما باید مجهز به سیستم کنترل الکترونیکی باشد تا به طور اتوماتیک پس از ۸ دقیقه ثابت ماندن عمومی و ۳۰ دقیقه ثابت ماندن افقی خاموش شود.
مورد2-سیستم پاک کنندگی اتوماتیک موجب می شود ذرات گرد و غبار از درون اتوبیرون بیاید و کارکرد اتوی شما همیشه مانند روز اول حفظ شود.

مورد3-: قدرت اتونیز همانند تمامی وسایل برقی دیگر با وات مشخص می شود. هرچه وات اتوبالاتر باشد گرمای بیشتری نیز تولید کرده و زمان اتوکشی کمتر می شود. البته وات بالاتر قیمت اتورا نیز بالاتر می برد.

مورد4- جنس کفی این اتوها معمولا از سرامیک یا تفلون و در بعضی مدل‌های ارزان‌تر، استیل است. اتو با کفی فلز و استیل نخرید، زیرا سبب برق‌ افتادن پارچه (بویژه پارچه‌های مشکی) می‌شود.

مورد5-بهتر است تعداد سوراخ‌هایی که زیر کفی قرار دارد، بیشتر و در همه کف، بخصوص نوک اتو پخش شده باشد.

مورد6-اگر البسه زیادی برای اتوکشی دارید، اتویی انتخاب کنید که گنجایش مخزن آب آن بیشتر باشد.

 مورد7- از داشتن سیستم ضد آهک در آن مطمئن شوید، زیرا سبب طول عمر اتو خواهد شد. اگر سیستم سردکننده عمودی داشته باشد بهتر است. برخی اتوهای بخار سیستم خاموش‌کن خودکار هم دارد (پس از دقایقی ثابت ماندن در حالت افقی یا به شکل عمودی جریان برق قطع می‌شود). برخی مجهز به سیستم پرزگیر خودکار است.

 مورد8- معیار اصلی در خرید را بر ارزانی یا گرانی، فلان سیستم دهان‌ پرکن و... نگذارید و بسته به امکانات جیب و آینده‌نگری خود هزینه کنید، نه براساس چرب‌ زبانی و بزرگ‌نمایی فروشنده و آگهی‌های تبلیغاتی

مورد9-از داشتن دکمه قطع و وصل بخار، عایق‌بندی مناسب برای جلوگیری از بیرون ریختن آب حین تکان دادن اتو و... مطمئن شوید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب