پنکه بدون پر BLADELESS FAN
پنکه بدون پر BLADELESS FAN

پنکه بدون پر BLADELESS FAN

140,000تومان
کد محصول: BLADELESS FAN
موجودی در انبار
  • طراحی چشم نواز بسیار شکیل
  • مناسب برای دفتر کار و میز کار شما
  • بی سر و صدا و سریع عمل می کند
  • ین فن بدون تیغه و دارای شارژ توربو هوا است و 15 بار آن را تقویت می کند و هوا را به آرامی خنک می کند
  • کاملا امن بوده حتی زمانی که کودکان در کنار آن هستن
  • اندازه 10 اینچ
  • قابلیت چرخش 90 درجه


  • لینک کانال تلگرام یورواستوکپنکه بدون پر BLADELESS FAN


 

طراحی چشم نواز بسیار شکیل

 مناسب برای دفتر کار و میز کار شما

 بی سر و صدا و سریع عمل می کند

 ین فن بدون تیغه و دارای شارژ توربو هوا است و 15 بار آن را تقویت می کند و هوا را به آرامی خنک می کند

 کاملا امن بوده حتی زمانی که کودکان در کنار آن هستن

 اندازه 10 اینچ

 قابلیت چرخش 90 درجه

 

برنده جایزه بهترین اختراعات مجله تایم، این فن که از تکنولوژی موجود در موتورهای جت برای تولید جریان هوا خنک بدون هیچ تیغ استفاده می کند.  هوا وارد توربین درون پایه می شود و آن را به داخل تقویت کننده حلقه حرکت می دهد. هوا از طریق یک شکاف 1 میلی متر در امتداد دور از تقویت کننده حلقه منجر به سرعت 15 برابر بیشتر هوا می شود. هوا را به طور صاف و بدون وقفه تولید می کند، بر خلاف تیغه های معمولی فن های دیگر که به حالت های ناهموار شکسته باد را پرتاپ می کنند.


نکات مهم در خرید پنکه خوب:

پنکه های مختلفی تا به امروز تولید و ساخته شده اند که از انواع پنکه ها می توان به پنکه رومیزی، پنکه ایستاده پرتابل یا پنکه پایه دار، پنکه دیواری، پنکه سقفی، پنکه رطوبت زا ایستاده و دیواری، پنکه های صنعتی و جدیدترین نوع پنکه یعنی پنکه بدون پره یاBladeless fan اشاره نمود.
 بیشترین نوع پنکه های مورد استفاده، پنکه پرتابل ایستاده و پنکه پرتابل رومیزی هستند.

پنکه های پرتابل و قابل حمل برای افرادی که می خواهند وسیله ای با کارایی آسان داشته باشند و به راحتی از اتاقی به اتاق دیگر منتقل دهند مناسب است. مردم به دلایل مختلفی این فن ها را می خرند یکی برای خنک کردن و به جریان انداختن هوای خانه، دیگری برای خشک کردن و هوا دادن محیط در حال نقاشی و .... پنکه های پرتابل در صدها شکل و اندازه و مدل و برند مختلف تولید و عرضه شده اند. قابلیت حمل و جابه جایی از ویژگی های منحصر بفرد این نوع پنکه ها است.

پنکه رومیزی: پنکه های رومیزی برای ایجاد جریان باد ملایم از بالای میز به سمت مصرف کننده طراحی شده اند. پنکه های رومیزی در ابعاد و اندازه های مختلف تولید و عرضه شده اند. پنکه های با ابعاد کوچکتر باد ملایم تری ایجاد می کنند و برای استفاده روی میز کار و در فواصل نزدیک به مصرف کننده بسیار مناسب هستند. این پنکه ها معمولاٌ دو یا سه سرعته هستند. پنکه های دارای پره های بزرگ برای استفاده در کل فضای یک اتاق مناسب هستند. پنکه های رومیزی با پره های بزرگتر ممکن است هنگام کار باعث برهم زدن کاغذها و وسایل روی میز کار شما شوند. پنکه های بدون پره رومیزی با قابلیت تنظیم سرعت و قرار گرفتن سرعت روی درجه کم برای استفاده در فواصل نزدیک خصوصاً روی میز کار بسیار مناسب هستند.

مورد1- چرخش سینوسی: در پنکه های دارای چرخش سینوسی با فعال کردن این ویژگی پرتاب باد در جهات مختلف بالا- پایین و چپ- راست (سینوسی) صورت می گیرد که تأثیر بسزایی در خنک تر شدن هوای محیط دارد.

مورد2- حرکت عمودی: به صورت اتوماتیک بخش فوقانی پنکه در جهت عمودی بالا و پایین شده و باعث گردش هوای بیشتری می شود.

مورد3- سرعت سینوسی: این ویژگی باعث می شود که سرعت پرتاب باد پنکه از حالت کم به زیاد و سپس زیاد به کم (سینوسی) تغییر کند.

مورد4- کنترل از راه دور 
مورد5- تایمر: این امکان را به کاربر می دهد تا زمان مشخصی را برای خاموش شدن دستگاه تعیین کند. این ویژگی برای خاموش شدن اتوماتیک پنکه در هنگام خواب شبانه بسیار مناسب است.

مورد6- اندازه پنکه: اندازه قطر بیشتر پنکه هایی که در فضای خانه مورد استفاده قرار می گیرند بین 6 تا 18 اینچ می باشد. اندازه پنکه بایستی مناسب ابعاد فضایی باشد که می خواهید از پنکه استفاده کنید. در اتاق های بزرگتر می توان از دو یا چند پنکه برای تهویه و خنک کردن هوا استفاده کرد یا از پنکه با قطر پره بزرگتر استفاده کرد. به هر صورت، برای یک اتاق کوچک احتیاج به پنکه بزرگ نیست. در مورد پنکه های رومیزی نیز به طول، عرض و ارتفاع پنکه توجه کنید که فضای کافی برای گذاشتن روی میز وجود داشته باشد.

مورد7- وزن پنکه: اکثر افراد پنکه های پرتابل را برای اینکه به راحتی به اتاق های مختلف منتقل کنند، خریداری می کنند. به طور مثال می توان از یک پنکه در طول روز در اتاق نشیمن و در هنگام شب در اتاق خواب استفاده نمود. در این مورد پنکه ای مناسب است که وزن خیلی زیادی نداشته باشد. پنکه های پرتابل ایستاده و رومیزی با وزن چند کیلو وجود دارند که می توان خریداری نمود. مدل های مختلفی هم از انواع پنکه های ایستاده دارای چرخ برای جابه جایی راحت تر ساخته شده اند، با این وجود افرادی که می خواهند پنکه را در طبقات مختلف استفاده کنند می بایست هنگام خرید به وزن پنکه نیز توجه کنند.

مورد8- سرعت چرخش پنکه: پنکه های صنعتی که برای چرخش هوا در فضاهای بزرگ استفاده می شوند سرعت بالایی دارند. سرعت بالاتر می تواند باعث ایجاد جریان هوای بسیار خنک تر شود. افرادی که ترجیح می دهند که هوای خنک تری در محیط ایجاد کنند گاهی از پنکه های با دور بالا، که معمولاً برای فضاهای بزرگ و صنعتی استفاده می شود، در محیط خانه استفاده می کنند. از آنجاییکه جریان هوای بیشتر نتیجه فشار بیشتر به هوا ست، برای افرادی که خشکی چشم یا خشکی گلو دارند پنکه های با جریان بالا مناسب نیست، برای این افراد استفاده از  پنکه هایی که حالت رطوبت زا دارند که اصطلاحاً پنکه آبی گفته می شوند، توصیه می شود. به طور کل پنکه های با شدت جریان کم برای استفاده در خانه مناسب می باشد. این نوع پنکه ها جریان باد کافی برای خنک کردن افراد در یک روز گرم را ایجاد می کنند. علاوه بر آن دارای سرعت های مختلف ایجاد باد هم هستند.

مورد9-تنظیم سرعت در پنکه: برخی افراد ترجیح می دهند از جریان باد قوی تر در طول روز استفاده کنند ولی شبها از جریان باد ملایم تری بهره مند شوند. که پنکه های چند سرعته برای این افراد کارکرد خوبی دارند. در اکثر آب و هواها، هوا در طول شب خنک تر از دمای هوا در طول روز است و معمولاً دمای بدن در هنگام خواب پایین می آید. وزش ثابت هوای موثر ممکن است برای برخی از افراد هنگام خواب زیاد به نظر برسد به همین دلیل پنکه ها قابلیت تنظیم سرعت های مختلف را دارند حتی در برخی مدل پنکه ها حالت خواب (Sleep Mode) وجود دارد که در این حالت پنکه هم کم یا بی صدا کار می کند و هم وزش باد ملایمی را ایجاد می کند.

مورد10-عملکرد نوسانی در پنکه: یکی از ویژگی های مهم که در انتخاب و خرید یک پنکه موثر می باشد این است که این پنکه نوسان و حرکت دارد یا نه. نوسان پنکه یعنی حرکت آرام پنکه از این طرف به آن طرف. این نوع از پنکه ها باعث حرکت بهتر هوا در اطراف اتاق می شوند. پنکه های مختلف دارای حرکت و نوسان در جهات مختلف مثل چپ و راست، بالا و پایین و حرکت سینوسی دارند. افراد می توانند بنا به نیاز خود یکی از انواع این مدل پنکه ها را انتخاب کنند. هرچند این ویژگی در انتخاب یک پنکه که برای دور کردن بخار و گازهای مضر از کارکنان یک فضای کاری به کار برده می شود، مناسب نیست ولی در سایر محیط ها از مزایای پنکه محسوب می شود. در پنکه های مدرن و جدید این امکان وجود دارد که با کلید یا ریموت کنترل، نوسان های مختلف را انتخاب، روشن یا خاموش نمود.

مورد11- صدا در انواع پنکه: یکی دیگر از بحث هایی که در هنگام خرید پنکه بیان می شود، صدای پنکه هنگام کارکردن است.  کارخانجات و فضا های بزرگ  ناگزیر به استفاده از فن و پنکه های صنعتی و بزرگ هستند، که پنکه هایی که هوای زیاد ایجاد می کنند و قوی تر هستند در سرعت های بالا ممکن است ایجاد صدا کنند که البته صدای ایجاد شده معمولاً به اندازه ای است که مزاحمتی برای شنیدن صدای اطراف یا صدای صحبت کردن افراد باهم، ایجاد نمی کند. پنکه های رومیزی و پایه دار جدید همگی طوری طراحی و ساخته شده اند که کمترین صدای ممکن را ایجاد کنند و البته در سرعت پایین اصلاً صدایی ایجاد نمی کنند. عوامل مختلف مثل سرعت، شدت جریان باد و نوع مواد ترکیبی استفاده شده در ساخت پنکه معمولاً در میزان صدای پنکه موثراند. البته به یاد داشته باشید که پنکه های ایستاده از مواد محکم تری ساخته شده اند و از سایر پنکه های هم سایز خود سنگین ترند و استحکام بیشتری دارند و البته صدای کم تری هم حین کار ایجاد می کنند.

مورد12- ویژگی الکترونیکی در پنکه: در گذشته پنکه ها خیلی ساده روشن و خاموش می شدند. برخی دارای چند سرعت بودند و بیشتر پنکه ها یک سرعته بودند. اما امروزه پنکه ها با قابلیت تنظیم سرعت، تنظیم نوع نوسان، تایمر اتوماتیک، ریموت کنترل و ... عرضه می شوند. کسانیکه به طور مثال نمی خواهند در تمام طول شب پنکه روشن باشد می توانند از حالت تایمر اتوماتیک استفاده کنند که بعد از چند ساعت کار خاموش می شود. با استفاده از کنترل از راه دور می توان میزان سرعت، تایمر و ... را تنظیم کرد که البته برای افرادی که به سختی می توانند بلند شوند و نوع تنظیم دلخواه را روی تنظیم اعمال کنند، بسیار مفید است.

با استفاده از راهنمای خرید پنکه فروشگاه اینترنتی دالانو انتخاب یک پنکه کارآمد بسیار آسان است، برای انتخاب درست، لیستی از نیازهای تان تهیه کنید، در مورد آپشن های ضروری تصمیم گیری نمایید. بودجه ای که می خواهید را در نظر بگیرید. پنکه های ارائه شده در سایت دالانو را مشاهده کنید و بنا به نیاز، سلیقه و بودجه خود بهترین انتخاب را کرده و خرید خود را انجام دهید و پنکه خود را در منزل یا محل کار خود دریافت نمایید.  • لینک کانال تلگرام یورواستوک

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب