انواع مختلف پرداختها در یورواستوک

بسته به نوع کالا و شرکتهای ذینفع و همکار با یورواستوک روش پرداخت برای محصولات متفاوت می باشد، برای بعضی از محصولات هر دو روش پرداخت در محل و پرداخت آنلاین بوسیله ی تمامی کارتهای عضو شتاب فراهم است وبرای بعضی دیگر از محصولات تنها یکی از روشهای پرداخت امکان پذیر می باشد .

 پرداخت در محل:

                                                                                                       ارسال محصولات استوک و پرداخت پول درب منزل در یورواستوک

یورواستوک با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.

- اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

- توصیه می‌شود تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

- برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تلفن 09192474496 ، یا ارسال ایمیل از طریق صفحه "تماس با ما" این موارد به خدمات پس از فروش یورواستوک اطلاع داده شود.

- در صورت ارسال کالاهای گروه فرش توسط تحویل اکسپرس یورواستوک، لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش،  سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن  کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

- باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

پرداخت آنلاین :

                                                                                                     

پرداخت امن بوسیله کلیه ی کارتهای عضو شتاب با واسته شرکت payline و سیستم  شاپرک برای یورو استوک فراهم می باشد.  مشتریان گرامی براحتی میتوانند محصولات خود را انتخاب کرده و وجه آن را بصورت آنلاین بوسیله ی تمامی کارتهای عضو شتاب پرداخت نموده و کالای خود را با گارانتی 6 ماهه و ضمانت نامه یورواستوک در اسرع وقت تحویل بگیرند.