سرخ کردن آلمانی مدلgourmet maxx

BO1O6

محصول جدید

سرخ کردن آلمانی مدلgourmet maxx

قدرت 1000 وات

ظرفیت 9 لیتر

دارای تایمر و قابلیت خاموش شدن خودکار

دارای هشدار و سیگنال صوتی

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

248,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

سرخ کردن آلمانی مدلgourmet maxx

معرفی کالا:

نام:سرخ کردن آلمانی
مدل:gourmet maxx

توضیحات: بهترین مزه سرخ کردنی بدون نیاز به روغن، با استفاده از فن آوری جریان سریع هوا در این مدلسیب زمینی را تا 80 درصد چربی کمتر سرخ می کند در حالی که طعم آن تغییری نمی کنقابلیت سرخ کردن و ترد کردن انواع مختلف غذاها و اسنک ها را از سیب زمینی گرفته تا ناگت مرغ، گوشت، سمبوسه کباب و فلافل، دارد و تمامی مواد درون این سرخ کن بسیار تازه تهیه می شود.این سرخ‌کن با رنگبندی سفید و براق ظاهری بسیار زیبا دارد و دسته ارگونومیک آن این زیبایی را بسیار بیشتر می‌سازدظرفیت مخزن به حدی است که به‌راحتی می‌توان یک وعده غذایی برای یک خانواده کم‌جمعیت را در آن تهیه دیدگردش هوای گرم داخل محفظه برای سرخ کردن مواد غذایی قابلیت شستو شو داخل ظرفشویی

قدرت 1000 وات

ظرفیت 9 لیتر

دارای تایمر و قابلیت خاموش شدن خودکار

دارای هشدار و سیگنال صوتی

نکات مهم در خرید سرخ کن خوب:

مورد1-  متناسب با تعدادتان خرید کنید:بهتر است ظرف روغن از نوع استوانه ای بوده باشد تا بتوان به راحتی قطعات بزرگتر غذا را در آن جا داد. ظروف روغن چهارگوش برای خانواده‌های کم جمعیت مناسبترند. این عمق برای اینکه روغن کافی در ظرف جای گرفته و مواد غذایی نیز به راحتی در آن شناور شوند، مناسب است. فراموش نکنید که روغن تنها باید نیمی از ظرف را پر کند. طبعا اگر این ظرف متحرک باشد، شستشو و تمیز نگهداشتن آن به مراتب ساده‌تر خواهد بود.
مورد2-در استفاده از روغن زیاده روی نکنید: موقع استفاده؛ روغن باید نیمی از ظرف را پر کند و نکته مهم‌تر اینکه هیچ گاه بیش از حد مجاز روغن نریزید. چون ممکن است روغن سرریز شود.روغن سرخ کردنی بخرید: بهترین روغن برای استفاده از این دستگاه، روغن‌های مخصوص سرخ کردن است. البته به یاد داشته باشید، هیچ گاه برای صرفه جویی دو نوع روغن را با هم مخلوط نکنید.

مورد3-وقتی روغن کف می‌کند: در حین کار با سرخ کن شاید برخی مواقع با اینکه روغن به اندازه کافی ریخته‌اید باز هم روغن سرریز شده یا کف کند. علت این امر می‌تواند وجود مواد غذایی آب دار و یا نمک زدن به مواد غذایی پیش از سرخ کردن باشد

مورد4- مواد یخ زده را داخل سرخ‌کن نیندازید: با توجه به اینکه قرار دادن مواد یخ زده در روغن داغ، موجب کاهش دمای روغن و تغییر در زمان پخت می‌شود، بهترین راه این است که نه تنها برای محافظت از دستگاه سرخ‌کن، بلکه به دلیل سلامت‌تر بودن این روش، مواد غذایی یخ زده را داخل روغن داغ قرار ندهید و آنها را از قبل در آب گرم قرار داده یا چند ساعت قبل از پخت و پز از فریزر بیرون بگذارید. با این حال، باز به دنبال مدل سرخ‌کنی باشید که بخش حرارتی آن بتواند دمای روغن را پس از ورود ماده یخ زده به آن به سرعت بالا ببرد.

مورد5-شستشوی بهداشتی سرخ‌کن: برای شستشو و تمیز کردن دستگاه سرخ کن نیز توجه داشته باشید ظرف روغن دستگاه مزبور، متحرک باشد، زیرا در این حالت امکان شستشو و نظافت آن آسانتر می‌شود. در ضمن یکی از اجزای سرخ کن ف _ ی _ ل _ ت _ر آن است که کاربرد آن جلوگیری از پخش بخار و بوی غذا می‌باشد. این ف _ ی _ ل _ ت _ر کربنی نباید با آب تماس پیدا کند، زیرا باعث از بین رفتن خاصیت کربنی آن می‌شود. از این رو، توصیه می‌شود هنگام شستشوی دستگاه، آن را از داخل در سرخ کن بیرون آورده و بعد دستگاه را بشویید.

مورد6-سبد سرخ‌کن آسانسوردار نخرید: سبد سرخ‌کن می‌تواند در بسیاری از موارد بسیار کارآمد باشد، اما گاهی لازم است که قطعات غذا بدون سبد در ظرف روغن قرار گرفته و سرخ شوند. در این صورت باید از کفگیری که به ظرف صدمه نزند استفاده کنید. توجه کنید که سبد باید جایی برای قرار گرفتن در بالای سطح روغن داشته باشد تا روغن اضافه مواد داخل آن خارج شوددر عین حال سبدهای سرخ‌کن آسانسوردار زودتر از نوع دستی خراب می‌شوند..

 مورد7- میزان حرارت روغن را تنظیم کنید: پیچ تنظیم حرارت یا ترموستات دستگاه باید از ?? تا ??? درجه سانتی‌گراد را پوشش دهد. در مدل‌های جدیدتر، پیچ تنظیم با تصاویری همراه است که کار انتخاب دمای مناسب را برای هر نوع ماده غذایی مشخص می‌کند

 مورد8- چراغ‌های نمایشگر حرارت چشمک می‌زنند: دستگاه سرخ‌کن مطمئن، باید چراغ‌های نمایشگر داشته باشد. این چراغ‌ها در بعضی دستگاه‌ها تنها نشان دهنده روشن بودن دستگاه هستند اما در دستگاه‌های جدیدتر، هنگامی که روغن به درجه مورد نظر برسد، روشن می‌شوند و آماده بودن روغن را اعلام می‌کنند. اگر دستگاهی دارای هر دو این چراغ‌ها باشد، بسیار مطمئن‌تر خواهد بود.

مورد9-سرخ‌کن تایمردار بخرید: دستگاه دارای تایمر یا پیچ تنظیم زمان، می‌تواند کمک بسیار بزرگی باشد. تایمر حرارت را کنترل نمی‌کند و انتخاب زمان مناسب برای سرخ کردن هر چیز، بسته به سلیقه فرد است، اما این ویژگی موجب می‌شود که شما بتوانید زمان و حرارت را تنظیم کرده، بدون نگرانی به کارهای دیگر رسیدگی کرده و سپس غذای آماده را تحویل بگیرید.

 قیمت این کالا در بازار ایران،جهان و یوروراستوک:

 • قیمت در بازار های اروپا = 95 دلار
 • قیمت در بازار تهران = 725,000 تومان
 • قیمت در یورواستوک = 248000 تومان (شما اکنون با این قیمت می توانید این کالا را در یورواستوک سفارش دهید).

عکس واقعی کالا:

عکس شماره 1

فیلم  آموزشی نحوه کارکرد:

توصیه های کارشناسی جهت استفاده صحیح از این کالا:

 • ملاحظه 1: به صافی یا ف _ ی _ ل _ ت _ر دقت کنید: دستگاه سرخ‌کن باید دارای صافی‌هایی باشد که تعویض و تمیز نمودن آنها ساده باشد. کار ف _ ی _ ل _ ت _ر، جلوگیری از پخش بخار و بوی ناشی از سرخ شدن غذاست.

 

 • ملاحظه 2:خشنودی شما مشتریان گرامی هدف ماست و یورو استوک در راستای این مهم می کشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتریان گرامی برسد. در این راستا بسیاری از کالای های یورو استوک شامل ضمانت بازگشت 24 ساعته می باشد.

 

استوک چیست (تعریف انواع اصطلاحات استوک):

 • استوک نو(A) : مجموعه کالاهایی که به دلیل توقف خط تولید و یا قرار گرفتن در ویترین فروشگاهها، عرضه در نمایشگاه ها،خراب شدن بسته بندی، وجود قانون مالیاتی 11 ماهه در اروپا و امریکا، خط و خراش های جزئی، که مجموع این دلایل در عملکرد اصلی کالا هیچ تاثیری نداشته باشد، استوک نو(A) گفته می شود.

 • استوک کارکرده(B) :مجموعه کالاهایی که در ردیف دلایل بالا قرار نمی گیرند و مدت زمان مشخصی استفاده شده اند(معمولا کمتراز 11 ماه)، استوک کارکرده(B) گفته می شود.

 • استوک Open Box : کالاهایی که کاملا نو هستند و فقط بسته بندی آنها خراب شده یا کارتن ندارند، جزو این گروه قرار می گیرند.

 • استوک Refresh: مجموعه کالاهایی که از لحاظ عملکرد و ظاهر ایرادی ندارند اما این محصولات تعمیری هستند و یورو استوک خرید این کالاها را تایید نمی کند و ما در فروشگاه یورواستوک هیچ کالای تعمیری نداریم.

 • کالای نو : فروشگاه یورواستوک جهت احترام به سلیقه های متنوع مشتریان اقدام به عرضه محصولات نو نیز نموده است.

چگونه از یورواستوک خرید کنم(آموزش تصویری):

 • خرید آنلاین(پرداخت بوسیله درگاه بانگی)
 • خرید پستی(پرداخت درب منزل)

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

سرخ کردن آلمانی مدلgourmet maxx

سرخ کردن آلمانی مدلgourmet maxx

سرخ کردن آلمانی مدلgourmet maxx

قدرت 1000 وات

ظرفیت 9 لیتر

دارای تایمر و قابلیت خاموش شدن خودکار

دارای هشدار و سیگنال صوتی

30 محصولات دیگر در همان شاخه: