داکت آیفون و آی پد Philips

BO106

محصول جدید

داکت آیفون و آی پد Philips

 • سازگاری: آی پاد، آی فون، اپل

 • قابل استفاده به عنوان یک ساعت زنگ دار

 • قابل استفاده یه عنوان رادیو دیجیتال

 • قابلیت اتصال تمامی پخش کنندگان mp3 با یک کابل به داکت و پخش موسیقی با صدایی واضح و عالی

 • قابلیت تنظیم گوشی و آی پد خود با دستگاه به صورت خودکار و همگام بدون نیاز به رفتن در منوها و تنظیم نمودن گوشی و آی پد خود

جزییات بیشتر

192,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

داکت آیفون و آی پد Philips

معرفی کلی برند کالا:

فیلیپس شرکتی هلندی و چندملیتی تجهیزات الکترونیکی است، که دفتر مرکزی آن در شهر آمستردام، هلند قرار دارد. این شرکت، در سال ۱۸۹۱توسط جرارد فیلیپس در شهر آیندهوون تاسیس شد.شرکت فیلیپس، یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده لوازم و تجهیزات الکترونیکی جهان است، که شمار کارکنان آن بیش از ۱۲۲٫۰۰۰نفر می‌باشد و در ۶۰کشور جهان، خدمات خود را ارائه می‌نماید. در سال ۲۰۱۲شرکت فیلیپس به‌عنوان بزرگترین تولیدکننده تجهیزات روشنایی و نورپردازی در جهان، شناخته شد.شرکت فیلیپس که فعالیت خود را در حوزه روشنایی آغاز کرده بود، امروز در حوزه‌های دیگر نظیر لوازم خانگی و وسایل شخصی، سیستم‌های پزشکی، لوازم و تجهیزات الکترونیکی حضور گسترده‌ای در سطح بین‌المللی دارد.

معرفی کالا:

نام:  داکت آیفون و آی پد Philips

توضیحات:

 • سازگاری: آی پاد، آی فون، اپل

 • قابلیت پخش موسیقی های گوشی شما در هنگام شارژ شدن با کیفیت عالی

 • قابل استفاده به عنوان یک ساعت زنگ دار

 • قابل استفاده یه عنوان رادیو

 • دارای قابلیت تنظیم زنگ های متفاوت برای روز های متفاوت هفته و روز شمار عالی برای شما

 • قابلیت تنظیم ایستگاه های رادیویی متفاوت

 • قاتبلیت اتصال تمامی پخش کنندگان mp3 با یک کابل به داکت و پخش موسیقی با صدایی واضح و عالی

 • همزمان با لذت بردن از موسیقی شما میتوانید گوشی و آی پد خود را شارژ نمایید.

 • قابلیت تنظیم زنگ بیدار باش با آهنگی زیبا و ملایم از گوشی و آپد خود و یا تنظیم بر روی ایستگاه رادیویی مورد علاقه

 • قابلیت تنظیم گوشی و آی پد خود با دستگاه به صورت خودکار و همگام بدون نیاز به رفتن در منوها و تنظیم نمودن گوشی و آی پد خود

نکات مهم در مورد داکت آیفون و آی پد

ابتدا لازم است که افسانه یا به عبارت دیگر برداشت‌های اشتباهی که در ذهن خیلی از ماها در مورد باطری آی‌فون و آی‌پد و شارژ آنها وجود دارد، روشن کنیم.

 • مورد1- آیا درست است که بستن اپلیکیشن‌هایی که در پشت صحنه اجرا می‌شوند، عمر باطری را بیشتر می‌کنند؟
  نه! این کار کمک چندانی به افزایش عمر باطری شما نمی‌کند، چرا که بر اساس آنچه خود اپل ادعا می‌کند چندکاره بودن یا مولتی‌تسک بودن نسخه‌های جدیدتر iOS باعث خالی شدن باطری از شارژ نمی‌شوند و اپلیکیشن‌هایی که در پشت‌صحنه اجرا می‌شوند، به نحو مؤثری حالت «فریز»شده دارند. البته استثنائاتی در این زمینه وجود دارند: اپلیکیشن‌های تعیین موقعیت، پخش موسیقی در پشت‌صحنه و همچنین دانلود به وسیله اپلیکیشن Newsstand.

 • مورد2- آیا کالیبره کردن، عمر باطری را افزایش می‌دهد؟
  اندازه‌گیری فیزیکی میزان شارژ باقیمانده غیرممکن است، به همین خاطر است که شرکت‌های تولییدکننده موبایل، الگوریتم‌های پیچیده‌ای را برای  تخمین میزان شارژ ابداع کرده‌اند. با این همه، با گذشت زمان، صحت تخمین شارژ، از میزان واقعی شارژ باقیمانده، فاصله می‌گیرد. کالیبره کردن یعنی استفاده از گوشی تا اتمام کامل شارژ و سپس شارژ تا ۱۰۰درصد، باعث می‌شود که عدد تخمین‌زده شده به عدد واقعی نزدیک شود ولی مسلما کمکی به افزایش عمر باطری نمی‌کند. اپل به مشتریانش توصیه می‌کند که ماهی یک بار وسیله خود را کالیبره کنند ولی نه بیشتر. کالیبره کردن از نظر الکتریکی-شیمیایی سودمندی‌هایی دارد، ولی اگر شما به صورت منظم از گوشی خود استفاده می‌کنید، نباید نگران کالیبره کردن گوشی خود باشید.

 • مورد3- آیا شارژ طولانی مدت یا خالی کردن کامل باطری از شارژ، باعث صدمه دیدن باطری می‌شود؟
  در گجت‌هایی که از باطری‌هایی لیتیومی استفاده می‌کنند، شارژ کردن زیاد یعنی متصل بودن گوشی به شارژر بعد از ۱۰۰ درصد شارژ شدن یا جدا کردن گوشی از شارژر تا قبل از اینکه به ۱۰۰ درصد شارژ برسد، همیشه نگرانی‌هایی برای کاربران ایجاد می‌کند. اما اپل مکانیسم محافظتی در وسایل خود گنجانده است که این نگرانی را رفع می‌کنند: وقتی باطری کاملا پر می‌شود و با این همه هنوز متصل به شارزر است، گوشی به صورت خودکار تا ۹۹ درصد دشارژ می‌شود و سپس دوباره به ۱۰۰درصد می‌رسد. این چرخه به صورت پیوسته ادامه می‌یابد. البته در این حین نشانگر میزان شارژ، به طور مداوم ۱۰۰ درصد را نشان می‌دهد تا از گیج کردن کاربران جلوگیری شود. به شیوه مشابهی خیلی از ماها نگران خالی شدن کامل آی‌دیوایس‌های خود از شارز هستیم، ما می‌ترسیم که اگر وسیله‌مان با خالی شدن باطری، خاموش شود یا اصطلاحا بمیرد به باطری صدمه وارد آید. اما جالب است بدانید که  باطری‌های لیتیومی همیشه موقع خاموش شدن، مقدار اندکی شارژ الکتریکی را در خود برای جلوگیری از وارد شدن آسیب، نگه می‌دارند.

 • مورد4-پس با این حرف‌ها، آیا چیزی هم پیدا می‌شود که باطری صدمه بزند؟!
  بله! اگر باطری آی‌دیوایس شما کاملا خالی شود و بعد شما از وسیله دو ماه استفاده نکنید، از آنجا که حتی اگر گوشی خاموش باشد، همیشه مقداری از شارژ باطری مصرف می‌شود، باطری به مرور زمان همان شارژ اندک باقیمانده را هم از دست می‌دهد و ظرفیت باطری کم شود.

 • مورد5-آیا شارژر آی‌پد، آی‌فون را سریع‌تر شارژ می‌کند؟
  شارژر آی‌پد میزان جریان الکتریکی بیشتری نسبت به شارژر آی‌فون انتفال می‌دهد (دو آمپر به جای یک آمپر). با این حساب شاید تصور کنید که شارژ آی‌فون با شارژر آی‌پد به مراتب سریع‌تر صورت بگیرد. اما عجله نکنید! میزان جریان الکتریکی تنها عمل تعیین‌کننده طول زمان شارژ نیست. باطری‌ها در سه مرحله شارژ می‌شوند، تنها در مرحله اول، میزان جریان الکتریکی، تنها عململ تعیین‌کننده است و در مراحل بعدی باطری‌های لیتیومی از طریق کنترل‌کننده‌های نرم‌افزاری که دارند، میزان جریان را دریافتی را محدود به میزان مورد نیاز خود می‌کنند. این مطلب به این معنی است که با شارژر آی‌پد، در ایتدا یک آی‌فون سریع‌تر شارژ می‌شود، اما وقتی که شارژ به بیست درصد انتهایی خود می‌رسد، سرعت شارژ محدود می‌شود. البته از این مسئله می‌توانیم نتیجه بگیریم که اگر شما عجله داشته باشید باید از با لپ‌تاپ خود گوشی خود را شارژ نکنید. مک‌بوک‌های جدید به صورت خودکار متصل شدن آی‌فون و آی‌پد را تشخیص می‌دهند و میزان جریان متناسبی با آنها تحویل می‌دهند.

 • مورد6-حالا که این از دست این برداشت‌های نادرست رهایی یافتیم، بهتر است که راه‌های عملی برای استفاده بهینه از شارژ را با هم مرور کنیم:

 • پرهیز از استفاده از اپلیکیشن‌هایی که توان پردازشی زیادی مطلبند:این مسئله بدیهی است، شما باید از گیم‌هایی با گرافیک سنگین مثل Infinity Blade یا اپلیکیشن موسیقی BeatMaker وقتی شارژتان کم است، پرهیز کنید.

 • کم کردن میزان روشنایی صفحه نمایش:آی‌دیوایس‌ها به صورت خودکار میزان روشنایی صفحه نمایش را با میزان روشنایی محیط پیرامونی، تطبیق می‌دهند، اما شک و تریدهایی در مورد میزان کارایی این مکانیسم خودکار وجود دارد، بنابراین خودتان هم می‌توانید، میزان روشنایی را هر گاه خواستید، پایین بیاورید یا بالا ببرید.

 • کم کردن بعضی از فعالیت‌های پشت صحنه: از اپلیکیشن‌های تعیین موقعیت مثل Foursquare وقتی که میزان شارژ کمی دارید استفاده نکنید.
  آی‌کلاد را فقط برای سرویس‌های ضروری روشن بگذارید. می‌توانید اگر نیاز نداشتید، بلوتوث و وای‌فای خود را خاموش کنید. شما می‌توانید در قسمت تنظیمات با رفتن به قسمت Network، هر وقت نیاز نداشتید ۳G یا کل سرویس‌های شبکه‌های را غیرفعال کنید. رفتن به حالت Airplane ، سرویس‌های تلفن، GPS، وای‌فای و بلوتوث را به یکباره خاموش می‌کند. با غیرفعال کردن Push Notificationها هم می‌توانید قدم دیگری به سمت بهینه کردن مصرف انرژی بردارید.
  مسلم است که استفاده از گوشی خودتان به عنوان یک هات اسپات برای اشتراک اتصال ۳G، از عمر باطری کم می‌کند، پس می‌توایند هر وقت نیازی نبود، این ویژگی را هم غیرفعال کنید. Spotlight ویژگی خوبی در آی‌دیوایس‌ها است، Spotlight به صورت مرتب کلیه اطلاعات گوشی شما را اندکس می‌کند، طوری که وقتی از صفحه اول به سمت راست سوایپ می‌کنید، می‌توانید به سرعت چیزی را جستجو کنید تا نتابج را بی‌درنگ ببینید، اما متأسفانه این اندکس مداوم هم محتاج صرف انرژی است و شما اگر نگران شارژ باقیمانده بودید، می‌توانید با رفتن به قسمت تنظیمات Spotlight را غیرفعال کنید.

 • مواظبت از باطری‌های لیتیومی:باطری‌ها به دو علت با گذشت زمان، طرفیت شارژشان کاهش می‌یابد:

 • اولین علت، برهمکنش‌های الکتروشیمیایی است که در داخل باطری رخ می‌دهند، این برهم‌کنش‌ها حتی در حالت استراحت باطری هم اتفاق می‌افتند.

 • دومین علت، اثر خود شارژ کردن باطری است، یون‌های لیتیوم با شارژ کردن در داخل گوشی منبسط و با دشارژ شدن منقبض می‌شوند و  به تدریج باعث تنرل ظرفیت گوشی می‌شوند.

 • شارژ کردن منظم باطری به افزایش عمر باطری کمک می‌کند، این توصیه موصوم به قانون ABC یا Always Be Charging است.

 • عمق دشارژ شدن گوشی، عامل تعیین‌کننده‌‌ای است، به این معنی که اگر مرتب در هر بار شارژ مثلا بین ۱۰ تا ۱۰۰ درصد شارژ حرکت کنید، نسبت به کسی که در هر بار شارژ بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصد حرکت می‌کند، ظرفیت باطری‌تان زودتر کاهش می‌یابد.

 • دمای بیشتر، سرعت واکنش‌هایی به زوال‌برنده باطری را تسریع می‌کند، بنابراین هر چقدر گوشی‌تان خنک‌تر نگه داشته شود، باطری‌اش بیشتر حفظ می‌شود و برعکس مثلا اگر گوشی‌تان را در یک روز دلغ تابستانی در خودرو جا بگذارید، با باطری‌اش صدمه وارد کرده‌اید.

قیمت این کالا در بازار ایران،جهان و یوروراستوک:

 • قیمت در بازار های اروپا =موجودنیست
 • قیمت در بازار تهران =  موجودنیست
 • قیمت در یورواستوک =192000 تومان (شما اکنون با این قیمت می توانید این کالا را در یورواستوک سفارش دهید).

عکس واقعی کالا:

عکس شماره 1

فیلم  آموزشی نحوه کارکرد:

                         

توصیه های کارشناسی جهت استفاده صحیح از این کالا:

 • ملاحظه 1:دمای بیشتر، سرعت واکنش‌هایی به زوال‌برنده باطری را تسریع می‌کند، بنابراین هر چقدر گوشی‌تان خنک‌تر نگه داشته شود، باطری‌اش بیشتر حفظ می‌شود و برعکس مثلا اگر گوشی‌تان را در یک روز دلغ تابستانی در خودرو جا بگذارید، با باطری‌اش صدمه وارد کرده‌اید.

 • ملاحظه 2: خشنودی شما مشتریان گرامی هدف ماست و یورو استوک در راستای این مهم می کشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتریان گرامی برسد. در این راستا بسیاری از کالای های یورو استوک شامل ضمانت بازگشت 24 ساعته می باشد.

استوک چیست (تعریف انواع اصطلاحات استوک):

 • استوک نو(A) : مجموعه کالاهایی که به دلیل توقف خط تولید و یا قرار گرفتن در ویترین فروشگاهها، عرضه در نمایشگاه ها،خراب شدن بسته بندی، وجود قانون مالیاتی 11 ماهه در اروپا و امریکا، خط و خراش های جزئی، که مجموع این دلایل در عملکرد اصلی کالا هیچ تاثیری نداشته باشد، استوک نو(A) گفته می شود.

 • استوک کارکرده(B) :مجموعه کالاهایی که در ردیف دلایل بالا قرار نمی گیرند و مدت زمان مشخصی استفاده شده اند(معمولا کمتراز 11 ماه)، استوک کارکرده(B) گفته می شود.

 • استوک Open Box : کالاهایی که کاملا نو هستند و فقط بسته بندی آنها خراب شده یا کارتن ندارند، جزو این گروه قرار می گیرند.

 • استوک Refresh: مجموعه کالاهایی که از لحاظ عملکرد و ظاهر ایرادی ندارند اما این محصولات تعمیری هستند و یورو استوک خرید این کالاها را تایید نمی کند و ما در فروشگاه یورواستوک هیچ کالای تعمیری نداریم.

 • کالای نو : فروشگاه یورواستوک جهت احترام به سلیقه های متنوع مشتریان اقدام به عرضه محصولات نو نیز نموده است.

چگونه از یورواستوک خرید کنم(آموزش تصویری):

 • خرید آنلاین(پرداخت بوسیله درگاه بانگی)
 • خرید پستی(پرداخت درب منزل)

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

داکت آیفون و آی پد Philips

داکت آیفون و آی پد Philips

داکت آیفون و آی پد Philips

 • سازگاری: آی پاد، آی فون، اپل

 • قابل استفاده به عنوان یک ساعت زنگ دار

 • قابل استفاده یه عنوان رادیو دیجیتال

 • قابلیت اتصال تمامی پخش کنندگان mp3 با یک کابل به داکت و پخش موسیقی با صدایی واضح و عالی

 • قابلیت تنظیم گوشی و آی پد خود با دستگاه به صورت خودکار و همگام بدون نیاز به رفتن در منوها و تنظیم نمودن گوشی و آی پد خود

30 محصولات دیگر در همان شاخه: