شرایط و قوانین استفاده از خدمات یورواستوک

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی یورواستوک به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت یورواستوک هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری یورواستوک و سایر خدمات ارائه شده توسط یورواستوک به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات یورواستوک است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین یورواستوک مندرج در توافقنامه خرید از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

روش تأمین کالا:

کالاهای ارایه شده در وب‌سایت، توسط فروشندگان مختلف که با یورواستوک همکاری می‌کنند و کالاهای خود را به ‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند.  در اینجا فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که کالا خود را در وب‌سایت یورواستوک عرضه کرده، به فروش می رساند. مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش کالا بر عهده فروشندگان است.

 

توافقنامه خرید کالا:تعریف کالای استوک : معمولا کالاهای استوک به سه دلیل استوک می شوند یا نو و آکبند هستند و فقط بدلیل عرضه مدلهای جدید(استوک+A) از طرف کارخانه سازنده استوک شده اند، یا مدت کوتاهی توسط برخی کارخانه ، کمپانی و موسسات خاص استفاده شده اند(استوکA) و یا تولیدکننده متوجه ایرادی در کارکرد دستگاه شده و این مشکل را در کارخانه سازنده برطرف می کند(استوک رفربش).

نکته : قبل از خرید هرگونه کالا از یورو استوک حتما از طریق برچسب کالا از درجه  استوک کالا اطمینان حاصل فرمایید.


نام برچسب

علامت برچسب

توضیحات کوتاه

نو و آکبند

نو و آکبند

استوک رفربش

رفع مشکل اولیه در کارخانه سازنده

استوک اپن باکس

کالای استفاده نشده بدون جعبه ارجینال

استوک A+

کالای استفاده نشده- توقف تولید

استوکA

کالای استفده شده جزئی ، در حد نو

استوک B

کالای استفاده شده با کارایی مورد تایید.

 

 

2- بیش از 80 درصد کالاهای استوک موجود در این فروشگاه  دارای جعبه و کارتن اورجینال بوده و گاها بعضی از کالاها فاقد جعبه یا کارتن اورجینال می باشند.


3- تمام کالاهای این فروشگاه قبل از ارسال توسط کارشناسان فنی از لحاظ کیفیت و کارکرد تست شده و در صورت تایید ، برچسب کنترل کیفیت(QC) همراه کالا قرار گرفته و چند تصویر از کالای خریداری شده شما قبل از ارسال به ایمیل ارسال می گرد.


4- مطابق آخرین صورتجلسه هیات مدیره یورواستوک ارسال تمامی کالاها( با استثناء انواع کولرگازی، تلویزیون، یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، دوچرخه) رایگان بوده و توسط پست جمهوری اسلامی ایران و شرکت پستی تیپاکس و یا سایر روش های پستی انجام می گیرد.


5- حداکثر زمان دریافت کالای خریداری شده توسط خریدار بین 3 تا 5 روزکاری(غیراز ایام تعطیل رسمی و عمومی) می باشد.


6-در هنگام تحویل در صورت مشاهده شکستگی و ضربه احتمالی ناشی از حمل جعبه پستی، با مأمور پست صورتجلسه وضعیت را تنظیم و سریعا به فروشگاه اعلام و کالا را توسط مأمور پست عودت نمایید.


7- از تاریخ دریافت کالا و تایید سلامت ظاهری کالا بمدت 7 روز مهلت دارید تا کالای دریافتی را از لحاظ کیفیت و عملکرد اعلامی در سایت یورواستوک ارزیابی نمایید و در صورت بروز مشکل احتمالی، این فروشگاه صرفا در مدت زمان 7 روز تعریف شده متعهد به تعویض و یا بازپرداخت عین مبلغ پرداختی می باشد. خارج از 7 روز مهلت تعیین شده یورواستوک مطابق مفاد ذکر شده در کارت گارانتی اقدام می نماید.


8- لازم است کارتن و جعبه اصلی کالاها تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.


9- استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به یورواستوک بازگردانده شود.


10- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.


11-سرویس تست 7روزه، اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌گردد. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا- راهنمایی سایت شرکت سازنده) را شامل می‌شود


13- هنگام دریافت کالای خریداری شده از مأمور شرکت پست حتما در حضور ایشان بسته کالا را باز کرده و از صحت و سلامت ظاهری کالا از نظر شکستگی و ضرب خوردگی اطمینان حاصل فرمائید در غیر اینصورت، شرایط موجود به منزله  تایید و پذیرش کالا توسط خریدار تلقی می گردد و  در این شرایط یورواستوک در خصوص  وجود هرگونه مشکلات احتمالی، هیچ گونه مسئولیتی را قبول نمی نماید.


14- اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. در این حالت، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.


15- تصویر کالاها جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.


16-در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی کالا نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.


17-انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد ،حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.


18-پس از بررسی کالا های مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، مجددا برای مشتری ارسال می‌گردد و هزینه ارسال مجدد به عهده خریدار می باشد. در صورت استنکاف مشتری از  تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد یورواستوک در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت یورواستوک در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسوولیتی نخواهد داشت.


19-در مهلت 7 روز تست اولیه درصورتی که کالا از جانب خریدار به شرکت بازگردانده شود، در این مرحله خریدار باید هزینه پستی کالای عودت داده شده را پرداخت نماید و در مرحله بعد اگر مطابق گزارش کارشناسان خدمات پس از فروش شرکت کالای مرجوعی معیوب تشخیص داده شود، عین هزینه پستی پرداخت شده توسط خریدار در مرحله عودت کالا به وی بازپرداخت می گردد. هزینه پستی خارج از مهلت 7 روز تست اولیه در صورت عودت کالا برعهده خریدار خواهد بود.