صفحه نمایش دریم کالر چیست؟

blank

صفحه نمایش دریم کالر چیست؟

ویژگی های صفحه نمایش DreamColor

صفحه نمایش DreamColor بعنوان یک محصول تا حدودی انحصاری توسط شرکت اچ پی برروی بعضی از لپ تاپها و بصورت کاملا سفارشی نصب میگردد.خیلی از کسانی که از این صفحه نمایش استفاده نموده اند بر این باوراند که کیفیت ارایه شده در این نوع از ضفحه نمایش ها به مراتب از 4k بهتر بوده است.

در این ویدیو به مقایسه صفحه نمایش دریم کالر ساخت کارخانه اچ پی که دارای نمایش رنگ واقعیتی تری است و برای کارهای حرفه ای استفاده می شود خواهیم پرداخت.برای درک بهتر تفاوت صفحه نمایش های دریم کالر ویدیوی زیر را ملاحظه نمایید.

صفحه نمایشDreamColor
تکنولوژی DreamColor جایزه علمی و مهندسی 2015 از آکادمی هنرهای سینمایی وعلوم برای کیفیت رنگ های فوق العاده طبیعی از صفحه نمایش با وضوح بالا به دست آورد زیرا مهمترین مشخصه‌های مانیتورهایی که توسط عکاسان ، فیلم‌سازان یا انیمیشن سازان حرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد ، وضوح بالا و توانایی نمایش صحیح و تفکیک رنگ عالی می‌باشد. مانیتورهای DreamColor با انواع 2560×1440 و 4096×2160 و full HD یا 1920×1080 و یا حتی وضوح 4K یا Ultra HD 3840×2160 و نیز قابلیت نمایش 1.07 میلیارد رنگ به خوبی پاسخگوی این نیاز خواهند بود.
شرکت HP پیشرو در جلوه های بصری و استودیوهای انیمیشن به ایجاد راه حل های سفارشی برای بهبود وضوح پروژه ها برای کاربران پرداخته است و این تکنولوژی در سری Dream color این شرکت به وضوح به چشم می خورد.صفحه نمایش با نرخ همگام سازی برای مطابقت با فیلم،کنترل فضاهای رنگی از راه دور ،طراحی شده برای حرفه ای ها و مهندسان و کاربران فوق حرفه ای که خواهان رنگ با کیفیت دقیق، وضوح بالا هستند. همچنین این تکنولوژی و پانل های با کیفیت بالا اجازه می دهد تا کاربران حرفه ای برای دیدن تعداد بیشتر و عمیق رنگ ها، به خصوص رنگ سیاه ، و میزان روشنایی و گام پیکسل مناسب از این سری مانیتورها لذت ببرند.