لپ تاپ ورک استیشن
لپ تاپ ورک استیشن MSI WS65

MSI یک ورک استیشن جدید را برای عرضه به بازار معرفی کرده است، WS65 پیشرو حرفه ای است با پردازنده Intel Core i9-8950HK و گرافیک NVIDIA Quadro P4200 عرضه می شود و انتظار می رود از سپتامبر ۲۰۱۸ در دسترس باشد. سری WS  لپ تاپ های  MSI از mobile workstations در واقع نوت بوک های مخصوص بازی و گیمیمگ می باشند.

 MSI WS65 یک نوع ورک استیشن از GS65 Stealth Thin است که قاب های نازک و شاسی ظریف به همراه باتری ۸۲ واتی  را از GS65 Stealth Thin به ارث می برد ، ولی ما امیدواریم که MSI در ساخت آن ، کیفیت را در نظر گرفته باشد زیرا این لپ تاپ به عنوان یک workstation مورد استفاده قرار می گیرد .

در اوایل امسال، MSI  چندین لپ تاپ ورک استیشن  را راهی بازار کرد اما این سیستم ها هیچ کدام از پردازنده  Core i9بهره نبرده اند، WS65 دارای پردازنده  Intel Core i9-8950HK و گرافیک  NVIDIA Quadro P4200 است. صفحه نمایش ۱۵٫۶ اینچی FHD که  ۷۲ درصد از رنگ های NTSC را پوشش می دهد (معادل ۱۰۰ درصد sRGB ) و ما امیدواریم که دقت رنگ صفحه نمایش همانند سری های قبل  GS65 Stealth Thin باشد.

گزینه های اتصال در این لپ تاپ به این صورت می باشد: ۳ پورت  USB 3.1  ازنوع A ،۱ پورت USB 3.1  ازنوع C ،۱ پورت HDMI از نوع ۲٫۰ ،۱ پورت mDP از نوع ۱٫۴، mic-in and a headphone jack ، A PCIe SSD/SATA و PCIe SSD