لپ تاپ ورک استیشن

MSI یک ورک استیشن جدید را برای عرضه به بازار معرفی کرده است، WS65 پیشرو حرفه ای است با پردازنده Intel Core i9-8950HK و گرافیک NVIDIA Quadro P4200 عرضه می شود و انتظار می رود از سپتامبر ۲۰۱۸ در دسترس باشد. سری WS  لپ تاپ های  MSI از mobile workstations در واقع نوت بوک های مخصوص بازی و گیمیمگ می باشند.

 MSI WS65 یک نوع ورک استیشن از GS65 Stealth Thin است که قاب های نازک و شاسی ظریف به همراه باتری ۸۲ واتی  را از GS65 Stealth Thin به ارث می برد ، ولی ما امیدواریم که MSI در ساخت آن ، کیفیت را در نظر گرفته باشد زیرا این لپ تاپ به عنوان یک workstation مورد استفاده قرار می گیرد .

در اوایل امسال، MSI  چندین لپ تاپ ورک استیشن  را راهی بازار کرد اما این سیستم ها هیچ کدام از پردازنده  Core i9بهره نبرده اند، WS65 دارای پردازنده  Intel Core i9-8950HK و گرافیک  NVIDIA Quadro P4200 است. صفحه نمایش ۱۵٫۶ اینچی FHD که  ۷۲ درصد از رنگ های NTSC را پوشش می دهد (معادل ۱۰۰ درصد sRGB ) و ما امیدواریم که دقت رنگ صفحه نمایش همانند سری های قبل  GS65 Stealth Thin باشد.

گزینه های اتصال در این لپ تاپ به این صورت می باشد: ۳ پورت  USB 3.1  ازنوع A ،۱ پورت USB 3.1  ازنوع C ،۱ پورت HDMI از نوع ۲٫۰ ،۱ پورت mDP از نوع ۱٫۴، mic-in and a headphone jack ، A PCIe SSD/SATA و PCIe SSD