رویه های بازگرداندن کالا

بازگرداندن کالا باید مشمول یکی از شرایط زیر باشد:

 

1-مهلت تست 1 هفته یورواستوک

– تمام کالاهای این فروشگاه قبل از ارسال توسط کارشناسان فنی از لحاظ کیفیت و کارکرد تست شده و در صورت تایید ، برچسب کنترل کیفیت(QC) همراه کالا قرار گرفته و در صورت درخواست چند تصویر از کالای خریداری شده شما قبل از ارسال به ایمیل ارسال می گرد.

– از تاریخ دریافت کالا ، تایید سلامت ظاهری و برگه کنترل کیفیت کارشناس یورواستوک، کالا بمدت 7 روز مهلت دارید تا کالای دریافتی را از لحاظ کیفیت و عملکرد اعلامی در سایت یورواستوک ارزیابی نمایید و در صورت بروز مشکل احتمالی، این فروشگاه صرفا در مدت زمان 7 روز تعریف شده متعهد به تعویض و یا بازپرداخت عین مبلغ پرداختی می باشد. خارج از 7 روز مهلت تعیین شده یورواستوک مطابق مفاد ذکر شده در کارت گارانتی اقدام می نماید.

– لازم است کارتن و جعبه اصلی کالاها تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود .استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به یورواستوک بازگردانده شود،

– برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

– این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌گردد. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا- راهنمایی سایت شرکت سازنده) را شامل می‌شود

– پس از بررسی کالا های مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، مجددا برای مشتری ارسال می‌گردد و هزینه ارسال مجدد به عهده خریدار می باشد. در صورت استنکاف مشتری از  تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد یورواستوک در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت یورواستوک در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسوولیتی نخواهد داشت.

– در مهلت 7 روز تست اولیه درصورتی که کالا از جانب خریدار به شرکت بازگردانده شود، در این مرحله خریدار باید هزینه پستی کالای عودت داده شده را پرداخت نماید و در مرحله بعد اگر مطابق گزارش کارشناسان خدمات پس از فروش شرکت کالای مرجوعی معیوب تشخیص داده شود، عین هزینه پستی پرداخت شده توسط خریدار در مرحله عودت کالا به وی بازپرداخت می گردد. هزینه پستی خارج از مهلت 7 روز تست اولیه در صورت عودت کالا برعهده خریدار خواهد بود.

 

2-انصراف از خرید

– انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک،برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.